PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna

Oferty pracy PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
ZAKŁAD SUROWCÓW CHEMICZNYCH I MINERALNYCH "PIOTROWICE II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
106 27-630 Piotrowice
NIP
8671879845
REGON
830406739
KRS
0000070497
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
15.12.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Górnictwo i wydobywanie

  • 08.11.Z Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.16.Z Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych
  • 20.59.Z Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 23.64.Z Produkcja zaprawy murarskiej
  • 23.52.Z Produkcja wapna i gipsu
  • 23.62.Z Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PIOTROWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie biur, pomieszczeń gospodarczych. Praca na 1/2 etatu. Godziny pracy do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailowo: inforybnik@piotrowice.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku