Czy to Twoja firma?

Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski praca

Rybnik
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Firma FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      mycie samochodów, dbanie o czystość myjni, porządkowanie terenu wokół salonu, dozór obiektów firmy
      Godziny pracy: 7:00-15:00, 11:00-19:00 lub 10:00-18:00, 18:00-02:00
      Praca w Jastrzębiu-Zdroju lub Rybniku

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Rybniku