Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZRG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy ZRG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

SZTYGAR ZMIANOWY/ODDZIAŁOWY ELEKTRYCZNY POD ZIEMIĄ

Zawód: technik Rodzaj: umowa o pracę
ZRG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kierowanie i nadzór nad pracami pod ziemią związanymi z obsługą przodka po linii elektrycznej. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać: ...
od 8000 zł
UoP brutto/mies.
Rybnik
02-11-2020
od 8000 zł

GÓRNIK POD ZIEMIĄ

Zawód: górnik Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca fizyczna przy wykonywaniu prac pod ziemią. Kontakt e-mailowy z pracodawcą zrg@op.pl
od 4200 zł
Rybnik
02-11-2020
od 4200 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: górnik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Rybnik
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : umiejętność wykonywania pracy fizycznej pod ziemią na stanowisku górnika
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ZRG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
44-200 Rybnik
Wiejska 7

Pracodawcy z miasta Rybnik