Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR praca

Rybnik
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    FIRMA HANDLOWA ANDARK JOANNA GATNAR
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, aktualna książeczka zdrowia. Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rybnik

      Wymagane wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, aktualna książeczka zdrowia. Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, praca na cały lub 3/4 etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, obsługa kas fiskalnych

      Oferujemy

Pracodawcy w Rybniku