Czy to Twoja firma?

LINGUA STAR Agnieszka Łęcka praca

Rybnik
LINGUA STAR Agnieszka Łęcka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy LINGUA STAR Agnieszka Łęcka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LINGUA STAR Agnieszka Łęcka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LINGUA STAR Agnieszka Łęcka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LINGUA STAR Agnieszka Łęcka - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego/niemieckiego

    LINGUA STAR Agnieszka Łęcka
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć kursowych, przygotowywanie do egzaminów. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem: linguastarrybnik@gmail.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Podejmiemy współpracę z lektorami języków obcych oraz matematykiem, którzy poprowadzą zajęcia dla uczniów w różnym wieku oraz stopniu zaawansowania (głównie szkoła podstawowa). Szukamy osób z pasją do nauczania oraz nauczanego przedmiotu, oczekujemy zaangażowania oraz kreatywnego podejścia do pełnionych obowiązków. Zapewniamy niezbędne materiały, wsparcie metodyczne oraz sympatyczną atmosferę :)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
  • Lektor języka angielskiego

    • Rybnik

      Prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem: linguastarrybnik@gmail.com

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość języka angielskiego
      • Inne wymagania: [Inne] : Oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu biegłym, zaangażowania, umiejętności pracy z dziećmi oraz młodzieżą, otwartości na poznawanie nowych metod, technik nauczania.

      Oferujemy

Pracodawcy w Rybniku