Czy to Twoja firma?

SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU praca

Rybnik

Jesteśmy Sądem Okręgowym w Rybniku, instytucją o głębokich korzeniach historycznych, wywodzącą się z Ośrodka Zamiejscowego Sądu Okręgowego w Gliwicach. Nasza siedziba mieści się przy ul. Piłsudskiego 33, gdzie codziennie dążymy do zapewnienia sprawiedliwości i równości wobec prawa.

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług sądowych, od rozpoznawania spraw cywilnych, karnych, gospodarczych, po prace i ubezpieczenia społeczne, a także penitencjarne i nadzór nad wykonywaniem orzeczeń karnych. Zespół 42 wykwalifikowanych sędziów orzeka w naszych salach sądowych, każdego dnia wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić sprawiedliwe i rzetelne rozstrzygnięcia.

Jako część systemu wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podlegamy Sądowi Apelacyjnemu w Katowicach, co gwarantuje, że nasze działania są zgodne z najwyższymi standardami prawnymi. Choć nie możemy dzielić się konkretnymi wartościami czy misją, które nas kierują, nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w służbę publiczną i dążenie do praworządności.

W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, rzetelności i odpowiedzialności. Rozumiemy, że zaufanie społeczne jest fundamentem, na którym opiera się nasza praca, dlatego każdego dnia staramy się być godnymi tego zaufania, podejmując decyzje w sposób otwarty i transparentny.

Nasza rola w społeczeństwie jest niezmienna – jesteśmy strażnikami prawa, którzy nieustannie pracują nad tym, aby każdy obywatel miał równy dostęp do sprawiedliwości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, mając pewność, że każda sprawa powierzona Sądowi Okręgowemu w Rybniku zostanie potraktowana z należytą starannością i profesjonalizmem.

SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry

Oferty pracy SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU

Siedziba główna

SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Częstochowa
  3. Jastrzębie-Zdrój
  4. Katowice
  5. Czerwionka-Leszczyny
  6. Gliwice
  7. Ladek-Zdrój
  8. Wodzisław Śląski
  9. Żory
  10. Będzin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU - oferty archiwalne

  • Stażysta - docelowo księgowy w sądzie okręgowym w rybniku

    • Rybnik
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta pracy w ramach konkursu. Tok naboru dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Rybniku (zakładka Praca w sądzie)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 548 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stażysta - docelowo inspektor/specjalista ds. bhp i ppoż.

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • część etatu

      Wymagane wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz doświadczenie w pracy w służbie bhp. Wymagane również posiadanie ważnych uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej. Od kandydata oczekuje się pełnej zdolności do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii, niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Nieprowadzenie wobec kandydata postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku. na danym stanowisku to realizacja obowiązków z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
      Dla osób zainteresowanych ofertą pracy, tok naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Rybniku: (zakładka praca w sądzie).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi programu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 do 2 450 PLN

Pracodawcy w Rybniku