Czy to Twoja firma?

GAMON TRUCKS Sp. z o.o. praca

Rybnik
GAMON TRUCKS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja media / pr / reklama / marketing serwis / montaż

Oferty pracy GAMON TRUCKS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GAMON TRUCKS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GAMON TRUCKS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GAMON TRUCKS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lakiernik samochodowy

    GAMON TRUCKS Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Malowanie warstwowe (przygotowywanie powierzchni, utrwalanie powłok), przeprowadzanie napraw lakierniczych, wygładzanie powierzchni, pasywacja spoin w elementach ze stali nierdzewnej, mazerowanie stali nierdzewnej, oklejanie zabudowy.
      Umowa na okres 3 m-cy, wynagrodzenie brutto + akord.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: lakiernictwo lub pokrewne
      • Inne wymagania: Umiejętnośc posługiwania się narzędziami pomiarowymi, przygotowywanie powierzchni, nakładanie powłok lakierniczych. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku lakiernik.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Serwisant pojazdów / maszyn budowlanych

      Instalacje sprzętu i urządzeń, kontrola stanu technicznego, wykonywanie napraw i konserwacji, wykonywanie diagnostyki i napraw zabudowy specjalistycznej, wyjazdy delegacyjne.

      Umowa na okres 3 miesięcy,
      wynagrodzenie brutto+akord

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Inne wymagania: wyksz. techniczne zasadnicze, umiejetność: czytania rysunku technicznego, schematów pneumatycznych/hydraulicznych, umiejetności ślusarskie, znajomość podstaw mechaniki samochodowej.

      Oferujemy

Pracodawcy w Rybniku