Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS praca

Rybnik
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FRYDMAG TERESA FAJKUS
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane doświadczenie w sklepie ogólnospożywczym. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku