AGMAR 3 AGNIESZKA ŁASIEWICKA, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AGMAR

AGMAR 3 AGNIESZKA ŁASIEWICKA, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AGMAR najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Rybnik
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AGMAR 3 AGNIESZKA ŁASIEWICKA, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AGMAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGMAR 3 AGNIESZKA ŁASIEWICKA, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AGMAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AGMAR 3 AGNIESZKA ŁASIEWICKA, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AGMAR - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz doświadczenie w sklepie ogólnospożywczym. Praca w godzinach 6.00-14.00, 13.00-21.00, 10.00-18.00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku