Czy to Twoja firma?

Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów praca

Rumia
Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów - oferty archiwalne

  • Laborant

    Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie badań fizykochemicznych produktów naftowych.
      Praca w warunkach narażenia na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: chemia
      • Inne wymagania: niezbędne: praktyczne wykonywanie badań w oparciu o znormalizowane metody badawcze. dodatkowe: znajomość zagadnień normy PN-EN ISO 17025, znajomość zagadnień z zakresu metrologii i wzornictwa komunikatywność, pomysłowość, umiejętność pracy w zespole, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w laboratorium chemicznych, czytanie w języku angielskim, umożliwiające posługiwanie się dokumentami technicznymi - normami w języku obcym, dobra znajomość pakietu Ms Office - w szczególności Excell, doświadczenie w pracy w obszarze specjalizacji stanowiska - analityka chemiczna. Wykształcenie średnie - minimum rok doświadczenia zawodowego. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie sie normami badawczymi w tym języku. Docelowo umowa na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Informatyk

    • Poznań
    • 3 000 zł / mies.

      konfigurowanie, nadzorowanie i administrowanie urządzeniami informatycznymi i oprogramowaniem w sieciach teleinformatycznych laboratorium.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: ANGIELSKI B2
      • Inne wymagania: umiejętności: obsługi systemów operacyjnych Microsoft w szczególności Windows Server 2008 i nowsze, obsługi pakietu Microsoft Office, obsługiwania sprzętu informatycznego: konfiguracja switch i routerów, podłączanie i instalowanie urządzeń końcowych, obsługi infrastruktury fizycznej oraz logicznej LAN i WLAN, przygotowywania stacji roboczych do pracy, obsługi baz danych w szczególności Microsoft SQL Server. Mile widziane: znajomość obsługi programów graficznych WS Visio, Photoshop, Corel Draw.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+dodatki
  • Starszy referent

    • Rumia
    • 3 100 zł / mies.

      Praca w siedzibie Komendy Ośrodka.
      Pełna obsługa kancelaryjna w zakresie obiegu dokumentów jawnych i niejawnych z uwzględnieniem ochrony informacji niejawnych.
      Praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uprawnienia niezbędne: Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniajacego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą min. POUFNE. Uprawnienia dodatkowe: Ukończone szkolenie specjalistyczne dla kierowników, zastępców i kierowników kancelarii tajnych, tajnych międzynarodowych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie materiałów niejawnych. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz aktów wykonawczych do ustawy. Znajomość zasad archiwizacji dokumentów. Znajomość zasad pracy biurowej w resorcie ON. Dobra znajomość pakietu MsOffice (Word, Excel). Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Rumi