Czy to Twoja firma?

SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA praca

Rumia
SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Rumia
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA - oferty archiwalne

  • Ogrodnik

    SASZA.PL STANISŁAWA PŁOSZYŃSKA
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zakładanie ogrodów, konserwacja i dbanie o tereny zielone, koszenie trawników, zbieranie worków z trawą, przycinanie żywopłotów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Możliwość przyuczenia. Wymagana podstawowa znajomość gatunków i odmian roślin. Wiedza z zakresu pielęgnacji. Docelowo umowa o pracę. Praca na terenie Gdyni i okolic.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Rumi