PPHU OPTIMA S.C.

PPHU OPTIMA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPHU OPTIMA S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU OPTIMA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PPHU OPTIMA S.C.

Pełna nazwa
Krystyna Portalska PPHU OPTIMA (wspólnik spółki cywilnej)
Adres rejestrowy
ul. Kolejowa 13 84-230 Rumia
NIP
5861043120
REGON
190891900
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
20.03.2014
Wykreślenie wpisu z rejestru
01.01.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.15.Z Naprawa i konserwacja statków i łodzi
  • 33.19.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PPHU OPTIMA S.C. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • 2 600 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Koszenie trawy, przycinanie krzewów i żywopłotów, grabienie, zamiatanie, dbanie o czystość terenów wspólnot mieszkaniowych, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagany minimum 3 letni staż pracy. Umiejętność obsługi kosy spalinowej, kosiarki tradycyjnej, umiejętność cięcia krzewów i żywopłotów. Miejsce wykonywania pracy Gdynia Karwiny: kontakt telefoniczny: 791 326 319; 791 384 962. Godziny pracy od 08:00 do 14:00 lub od 07:00 do 13:00 (6 godzin). Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnospawności. Docelowo umowa o pracę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

    • Gdynia

      Koszenie trawy kosą spalinową i kosiarką tradycyjną, przycinanie krzewów i żywopłotów, grabienie, zamiatanie. Dbanie o czystość terenów wspólnot mieszkaniowych, umiejętnośc pracy w zespole.

      Wymagania

      • Inne wymagania: minimum 3 letni staż pracy, umiejętność obsługi kosy spalinowej, kosiarki tradycyjnej, umiejętność cięcia krzewów i żywopłotów. Praca : Gdynia Karwiny tereny wspólnot mieszkaniowych. Godziny pracy od 08:00 do 14:00 lub od 07:00 do 13:00 (6 godzin dziennie)

      Oferujemy

Pracodawcy w Rumi