TOMASZ LEKI TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

TOMASZ LEKI TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Rudołtowice
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TOMASZ LEKI TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOMASZ LEKI TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TOMASZ LEKI TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c + e

    • Rudołtowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku kierowcy zawodowego w transporcie miedzynarodowym: Szwecja, Wegry, Słowacja, Dania, Polska - wyjazdy tygodniowe.

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, karta kierowcy, chęć do pracy, uczciwość, dokładność, odpowiedzialność, dbałość o sprzęt, umiejętność współpracy w grubie, kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 7 000 - 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      praca na stanowisku kierowcy zawodowego w transporcie miedzynarodowym: Szewcja, Wegry, Słowacja, Dania, Polska - wyjazdy tygodniowe.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, chęci do pracy, uczciwość, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność, dbałość o sprzęt, umiejętność współpracy w grupie, kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 500 - 7 500 PLN

Pracodawcy w Rudołtowicach