Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CJ Blok Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych

Oferty pracy CJ Blok Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Rudna Mała
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca przy urządzeniach ciągu technologicznego, selekcja wyrobów pod względem jakościowym, sprzątanie pod zasypami kruszyw i maszyn, praca przy owijarce palet. Pomoc przy zakładaniu form. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa BHP i PPOŻ.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
[Inne] : Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "CJ BLOK" Fabryka Elementów Budowlanych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Rudna Mała 42A, 36-060 Głogów Małopolski, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
CJ Blok Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych
36-060 Rudna Mała
42

Pracodawcy z miasta Rudna Mała