PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ

wytwórnia musztardy i majonezu
PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ

Pełna nazwa
"PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU" KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ
Adres rejestrowy
ul. Pawła 31 41-708 Ruda Śląska
NIP
6411001926
REGON
27232422300000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PRO-DYM S.C. - WYTWÓRNIA MUSZTARDY I MAJONEZU KACPRZAK KRYSTYNA, MAZUREK JANUSZ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyny produkcyjnej, praca na linii produkcyjnej, pakowanie produktów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana książeczka sanepidowska - niekoniecznie aktualna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      praca na linii produkcyjnej, pakowanie produktów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Stanowisko do przyuczenia. Mile widziana książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej