EKOLOGIA PG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EKOLOGIA PG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EKOLOGIA PG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca EKOLOGIA PG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sprzątaczka

    • Będzin
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EKOLOGIA PG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Dąbrowa Górnicza
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie powierzchni płaskich, przeszkleń, doczyszczanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 550 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej