Czy to Twoja firma?

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce praca

Ruda Śląska

Od prawie stulecia, LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce, jest synonimem innowacji i doskonałości w świecie lekkich konstrukcji z aluminium. Nasza podróż rozpoczęła się w 1928 roku, kiedy to z pasją i wizją przyszłości zaczęliśmy kształtować branżę, stając się inspiracją dla innych i ugruntowując naszą pozycję jako światowego lidera.

Nasze produkty to kwintesencja inżynierskiego majstersztyku – od bionicznych projektów, poprzez własne stopy takie jak AluXtrem® i AluHigh®, aż po produkcję zaawansowanych podzespołów hydraulicznych i ultralekkich elementów bezpieczeństwa. Projektujemy wysokowydajne części, które są nie tylko świadectwem naszej innowacyjności, ale także naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój i mobilność przyszłości.

Jesteśmy dumni z naszego certyfikowanego systemu zarządzania jakością, który jest potwierdzeniem naszej nieustannej dbałości o detale i standardy. Nasze inteligentne rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby innowacyjności jutra, a nasze lekkie konstrukcje zachowują maksymalną stabilność, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Nasza międzynarodowa obecność jest silna i dynamiczna – z zakładami produkcyjnymi w Polsce i Rosji oraz siecią dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, gotowi dostarczać produkty i usługi najwyższej klasy.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą firmę: samodzielność, zrównoważony rozwój, innowacyjność, zaangażowanie i niezawodność. Są one nie tylko obietnicą dla naszych klientów, ale także wyznacznikiem dla naszych pracowników, którzy są sercem Leiber Poland.

Oferujemy nie tylko produkty, ale kompleksowe usługi – od doradztwa technicznego i prawnego, poprzez dystrybucję, logistykę, marketing i komunikację, aż po badania i rozwój oraz zapewnienie jakości. Wszystko to, aby nasi klienci mogli czerpać korzyści z naszego doświadczenia i innowacyjności.

W Leiber Poland tworzymy więcej niż lekkie konstrukcje z aluminium. Tworzymy przyszłość. Zapraszamy do współpracy i wspólnego kształtowania jutra.

LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    LEIBER Poland GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na kontroli jakości, kontrola wizualna detali zgodnie z konstrukcją, pomiar części po usługach zewnętrznych, przygotowywanie detali do wysyłki, wsparcie produkcji, obsługa kalibratora, piaskarki, prasy hydraulicznej, szlifierki

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wsparcie językowe dla osoby z Ukrainy, wsparcie mentora, który wdraża do pracy. Wymagana przynajmniej minimalna znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn

      Obsługa maszyn produkcyjnych:
      - umieszczenie za pomocą specjalnych szczypiec gorącego aluminium na prasy,
      - uruchomienie pracy
      - przełożenie wytłoczonej odkuwki z prasy do dalszej obróbki
      - pozostałe prace porządkowe.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Stanowisko do przyuczenia, wymagane: komunikatywność, motywacja do pracy, zaangażowanie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej