ANTEO

Czy to Twoja firma?

ANTEO praca

Ruda Śląska

Jesteśmy ANTEO, Twoim zaufanym partnerem w świecie telekomunikacji bezprzewodowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w Rudzie Śląskiej, kiedy to dwóch braci Banach postanowiło przekształcić swoją pasję i wizję w rzeczywistość. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy się, by sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata i potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze operatorów sieci komórkowej oraz firm, które, tak jak my, wierzą w potęgę komunikacji. Nasze usługi obejmują budowę stacji bazowych, utrzymanie sieci oraz instalacje telekomunikacyjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to ponad 100 kreatywnych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robią.

Nasza ekspansja na rynki międzynarodowe, w tym Irlandię, Wielką Brytanię oraz Niemcy, jest świadectwem naszego zaangażowania i dążenia do doskonałości. W ANTEO, innowacja idzie w parze z jakością. Nasze Laboratorium Badawcze, z akredytacją PCA, prowadzi badania pola elektromagnetycznego, które są kluczowe dla bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony ludzi i środowiska.

Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszej działalności. Dlatego też, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksowe podejście do każdego zadania, od akwizycji, przez projektowanie, aż po budowę i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie.

W ANTEO, jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, by być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów i zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii sukcesu i razem z nami tworzył przyszłość telekomunikacji.

ANTEO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ANTEO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTEO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa ANTEO

Siedziba główna

ANTEO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ANTEO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Gliwice
  8. Katowice
  9. Kędzierzyn-Koźle
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ANTEO - oferty archiwalne

  • Monter/instalator - branża telekomunikacyjna

    ANTEO
    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 7 000-15 000 zł / mies.
    • W związku z podpisaniem nowych kontraktów, prowadzimy rekrutację na stanowisko MONTER/INSTALATOR do pracy na terenie Polski (woj. śląskie, opolskie, małopolskie) oraz wschodnich Niemiec i Holandii - praca od poniedziałku do piątku, na weekendy powrót do domu.

      Szukamy zarówno pracowników etatowych, jak również firm podwykonawczych do stałej współpracy.

      Zakres obowiązków

      - montaż i instalacja systemów antenowych na wieżach kratowych bądź konstrukcjach dachowych,

      - modernizacja konstrukcji stalowych pod systemy antenowe,

      - montaż poziomy i pionowy wież kratowych,

      - montaż anten,RRU, szaf sterujących oraz podłączenie do nich pełnego okablowania,

      - dokumentacja zdjęciowa.

      Wymagania

      - doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub budowlanej,

      - wysoka sprawność fizyczna (praca na wysokości pow. 3 m.),

      - gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

      - minimum dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

      - prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      - wysokie wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania, umiejętności i wyników pracy;

      - umowę o pracę na czas nieokreślony (dla pracowników) lub ciągłość zleceń (dla podwykonawców),

      - możliwość ciągłego samorozwoju;

      - pracę w młodym, dynamicznym zespole;

      - udział w imprezach integracyjnych,

      - prywatną opiekę medyczną,

      - możliwość udziału w programie Multisport.

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej