Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY praca

Rozprza
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Rozprza
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY - oferty archiwalne

  • Elektryk

    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY W ROZPRZY
    • Rozprza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad stanem oświetlenia ulicznego na terenie gminy Rozprza;

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: uprawnienia elektryczne do 20 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rozprzy