Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane D.A.S. Damian Wanczyk

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane D.A.S. Damian Wanczyk

SZPACHLARZ

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa o pracę
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane "D.A.S." Damian Wanczyk
-Praca na terenie Tczewa i okolic (dojazd w zakresie Pracodawcy), -Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 692-826-717. -Wynagrodzenie ...
Tczew
16-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

SZPACHLARZ
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Tczew
Szczegóły
Zakres obowiązków
-Praca na terenie Tczewa i okolic (dojazd w zakresie Pracodawcy),
-Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 692-826-717.
-Wynagrodzenie 20 zł na rękę za godzinę.
Wymagania
Zawody:
Szpachlarz
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Tczew
Szczegóły
Wymagania
NIE
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane D.A.S. Damian Wanczyk
83-130 Rożental
Kwiatowa 7

Pracodawcy z miasta Rożental