Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GLOBAL POST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy GLOBAL POST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA/KURIER
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rotmanka
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na magazynie polegająca na sortowaniu przesyłek kurierskich
Doręczanie przesyłek kurierskich do klientów detalicznych oraz firm
Odbieranie przesyłek kurierskich od klientów detalicznych oraz firm
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe, prawo jazdy kat. B (do 3,5tony), sprawność, dyspozycyjność, umiejętność dobrej organizacji pracy
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GLOBAL POST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
83-010 Rotmanka
Bajki 6

Pracodawcy z miasta Rotmanka

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC