Roman Ludwin SKLEP WIELOBRANŻOWY

Sprzedaż artykułów wielobranżowych
Roman Ludwin SKLEP WIELOBRANŻOWY najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Roman Ludwin SKLEP WIELOBRANŻOWY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Roman Ludwin SKLEP WIELOBRANŻOWY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Roman Ludwin SKLEP WIELOBRANŻOWY - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Ropica Polska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej i terminala

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; staż pracy - mile widziany; dyspozycyjność; kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 6-14; 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ropicy Polskiej