ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT STRYCHALSKI

ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT STRYCHALSKI najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Stolarz Ropczyce
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT STRYCHALSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT STRYCHALSKI

Praca ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT STRYCHALSKI - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy / pomocnik stolarza meblowego

    • Ropczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja oraz montaż mebli (istnieje możliwość przyuczenia do zawodu).

      Wymagania

      • Inne wymagania: Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ropczycach