Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Ropczyce

Produkujemy wysokiej jakości materiały ogniotrwałe zasadowe i glinokrzemianowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Nasza oferta skierowana jest głównie do przemysłu stalowego, przemysłu metali nieżelaznych, przemysłu cementowo-wapienniczego, hutnictwa szkła, odlewnictwa, koksownictwa oraz do innych branż stosujących procesy wysokotemperaturowe.

ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Ropczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie innych prac okołoprodukcyjnych oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych oraz doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym. Dodatkowym atutem będzie posiadanie następujących uprawnień: na kierowanie wózkami widłowymi, spawalniczych czy obsługę suwnic i żurawi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ropczycach