Czy to Twoja firma?

DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI praca

Rokocin
DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    DOM SENIORA POD SOSNAMI JAKUB DOBRZYŃSKI
    • Rokocin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie z zawodem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godz.
  • Opiekunka

    • Rokocin

      Opieka nad osobami starszymi, schorowanymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Rokocinie