Czy to Twoja firma?

Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE praca

Rokietnica
Usługi remontowo - budowlane
Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Rokietnica
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany do prac wykończeniowych

    Kamecki Mariusz - USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE
    • Rokietnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie ogólnych prac budowlanych, pomoc przy szpachlowaniu, malowaniu, zabudowa kartonowo-gipsowa.Praca na terenie Podkarpacia.
      Pracodawca zapewnia dojazd na miejsce wykonywania pracy.
      Kontakt telefoniczny: 693165824.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rokietnicy