Czy to Twoja firma?

CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR praca

Rogoźnica
gospodarstwo rolne
CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    CENTRUM OGRODNICZE BODNAR ROMAN BODNAR
    • Rogoźnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace związane z pielęgnacją roślin, sadzenie, plewienie, załadunek i rozładunek zamówień, utrzymanie czystości na terenie obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: zaangażowanie, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rogoźnica
    • 3 200 zł / mies.

      prace związane z pielęgnacją roślin, sadzenie , plewienie, załadunek i rozładunek zamówień, utrzymanie czystości na terenie obiektu

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Rogoźnicy