Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

gospodarstwo rolne
Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

Praca alert - powiadomienia

Praca Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

  • Pracownik gospodarczy

    • Rogoźnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

Pełna nazwa
CENTRUM OGRODNICZE "BODNAR" ROMAN BODNAR
Adres rejestrowy
ul. Świdnicka 1A 58-150 Rogoźnica
NIP
8841659836
REGON
890011773
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
15.03.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.22.Z Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.76.Z Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar

4.6

Na podstawie 186 ocen z Google.

Agnieszka Tylak

"NIE POLECAM!!! Roślin jest jakiś ogrom. Kupiłam tam ich dużo. Wydałam sporo cebulionow. Najgorsze jest to, ze wszystkie się przyjęły, więc na bank pojadę po następne i znów wydam więcej niż powinnam. Przy okazji człowiek sie napatrzy na kolejne rośliny i spać nie moze bo o nich myśli, gdzie je wsadzić i kiedy po nie pojechać. I tak w kółko przez cały sezon. Oszaleć idzie. Także ten, nie polecam bo się można uzależnić. Lepiej sobie znaleźć inne hobby. Po co to kupować te habazie. Komu potrzebny taki piękny okaz magnolii co tam stoi i od miesiąca mówi do mnie „weź mnie, weź mnie to tylko 1620, bierz!, tulipanowca zabrałaś mnie też weź”. I za każdym razem jak tam idę to muszę przemykać szybko aby mnie dziad nie zauważył i nie darł się znów. Bo kiedyś nie wytrzymam i go zabiorę. Tak wiec jeśli tak jak ja masz słabą psychikę ogrodnika amatora to tego miejsca ci NIE POLECAM!!!"

4 miesiące temu

Stan St

Stan St

"Duży wybór roślin, nie ma tłoku, jest dobry dojazd i parking"

10 miesięcy temu

olga pasek

olga pasek

"Ogromne ilości sadzonek. Nie do ogarnięcia wręcz. Profesjonalne doradztwo, miła obsługa. Zadbane i zdrowe rośliny."

2 lata temu

Dominik Lewicki

"Polecam rośliny z tej firmy jako jedyne z spośród wszystkich producentów roślin te trzymają mi się dobrze."

Dariusz Wojtowicz

"Bardzo ciekawa oferta dla amatorów i profesjonalistów ogrodnictwa"

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Gospodarstwo Ogrodnicze Roman Bodnar - oferty archiwalne

    • Rogoźnica
    • Zakres obowiązków

      prace związane z pielęgnacją roślin, załadunek i rozładunek zamówień, utrzymanie czystości na terenie obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: zaangażowanie, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy

    • Rogoźnica

      - praca związana z pielęgnacją roślin,
      - załadunek i rozładunek zamówień,
      - utrzymanie czystości na terenie obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - zaangażowanie, - chęć do pracy