Assunto Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Assunto sp. z o.o. praca

Rogoźnica

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Jesteśmy organizacją, którą tworzą ludzie doświadczeni w branży HR, doradcy zawodowi oraz eksperci od rekrutacji specjalistycznych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na jakość współpracy i zadowolenie naszych Klientów. Nasi specjaliści chętnie doradzą jak rozwiązać zagadnienia kadrowo-płacowe, skutecznie zrekrutować wykwalifikowany personel, pokierować ścieżką zawodową.

Assunto Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy Assunto Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Assunto Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Assunto Sp. z o.o.

Siedziba główna

Assunto Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Assunto Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik narzędziowni

    • Nisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta (firma produkcyjna) szuka pracownika na stanowisko:

      PRACOWNIK NARZĘDZIOWNI

      Lokalizacja: powiat niżański

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie pracami związanymi z organizacją wypożyczalni narzędzi,
      • Przyjmowanie i wydawanie narzędzi oraz części zamiennych maszyn,
      • Przeprowadzanie ewidencji stanów magazynowych,
      • Dokonywanie zamówień narzędzi/części zamiennych,
      • Zarządzanie magazynem części zamiennych maszyn,
      • Odbieranie i kontrolowanie dostaw na wypożyczalnię.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne,
      • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office,
      • Znajomość części zamiennych maszyn i urządzeń,
      • Znajomość narzędzi skrawających,
      • Znajomość branży obróbki skrawaniem,
      • Znajomość rysunku technicznego,
      • Prowadzenie ewidencji narzędzi,
      • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych,
      • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Dokładność i zaangażowanie,
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
      • Praca w systemie jednozmianowym (7:00-15:00),
      • Zdobycie doświadczenia (szkolenia, kursy),
      • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Przedstawiciel Handlowy (branża motoryzacyjna)

    • Rzeszów
    • 3 400 zł / mies.
    • Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

      Przedstawiciel handlowy (branża motoryzacyjna)
      Region: podkarpackie, lubelskie

      • Pozyskiwanie nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B)
      • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
      • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
      • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników

      Wymagania

      • Znajomość i doświadczenie w branży komisy oraz warsztaty samochodowe
      • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
      • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
      • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
      • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów sprzedażowych
      • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
      • Czynne prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
      • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na 6 m-cy, potem przejście na umowę o pracę
      • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy