Czy to Twoja firma?

4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora praca

Reńska Wieś
DZIAŁALNOŚĆ WETERYNARYJNA
4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Weterynarz Reńska Wieś
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy 4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca 4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora - oferty archiwalne

  • Technik weterynarii

    4 Łapy Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Żuchora
    • Reńska Wieś
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca ze zwierzętami, pomoc lekarzowi weterynarii, opieka nad pacjentami szpitalnymi, utrzymanie czystości, przyjęcie towaru, wykonywanie badań laboratoryjnych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wyk. pomaturalne preferowane wykształcenie technik weterynarii ( osoby w trakcie nauki lib po szkole), prawo jazdy kat. B, osoba komunikatywna, umiejętność pracy w grupie, dyspozycyjność Praca pon.-pt. 10-18

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Reńskiej Wsi