OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer-recepcjonista/animator

    • Redzikowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ─ przygotowywanie materiałów potrzebnych do zajęć,
      ─ prowadzenie zajęć dla dzieci, np. sportowych lub plastycznych,
      ─ tworzenie programów artystycznych,
      ─ przestrzeganie zasad etyki zawodowej,
      ─ pomoc w organizacji i obsłudze urodzin.
      Obsługa klientów indywidualnych i grup zorganizowanych korzystających z usług Parku Wodnego Redzikowo w strefie basen:
      - wydawanie transponderów na kasie wejściowej/sprawdzanie legitymacji korzystających z ulg/,
      - odbieranie transponderów na kasie wyjściowej,
      - rozliczanie finansowo osób korzystających z basenu zgodnie ze wskazaniami komputerowego systemu kasowego /obowiązkowo wydawanie paragonów/,
      - rozliczanie grup zorganizowanych/sprawdzanie liczebności, prawidłowości druku zobowiązania i ulg/,
      - sprzedaż i rozliczanie karnetów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator/pracownik obsługi klienta

    • Redzikowo

      1.Kontrola pracy i konserwacja urządzeń cieplnych: kotłów gazowych, solarów, pompy ciepła, instalacji wentylacyjnej. 2.Kontrola pracy i konserwacja urządzeń pomiarowych: wodomierzy, czujników przepływu i temperatury, zaworów elektrostatycznych i antyskażeniowych. 3.Kontrola chemicznej i bakteriologicznej jakości wody: uzupełnianie środków chemicznych w urządzeniach dozujących, dokonywanie pomiarów kontrolnych, prowadzenie karty pracy SUW. 4.Obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych. 5. Obsługa techniczna lodowiska/ toru gokartowego, 6.Przestrzeganie zasad obsługi klienta, godz.pracy: 7-19, 19-7, na lodowisku 8-20, 10-22, 12-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Redzikowie