GASTREM PIOTR MACIEJEWSKI

GASTREM PIOTR MACIEJEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GASTREM PIOTR MACIEJEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GASTREM PIOTR MACIEJEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GASTREM PIOTR MACIEJEWSKI - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Reda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w terenie i promocja produktów oferowanych przez firmę, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie spotkań handlowych, prezentacja produktów firmy oraz negocjacje handlowe, bieżąca obsługa klienta, raportowanie i administracja wykonywanej pracy, współpraca z innymi działami firmy. Praca na terenie woj. pomorskiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: umiejętność negocjacji, znajomość i stosowanie skutecznych technik sprzedaży, zorientowanie na sukces i na realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność, dobra organizacja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, wykorzystywanie rozwiązań informatycznych do raportowania działań w terenie, dobra umiejętność obsługi komputera - MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Redzie