Przedszkole nr 1 w Redzie

Przedszkole nr 1 w Redzie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole nr 1 w Redzie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 1 w Redzie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole nr 1 w Redzie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole nr 1 w Redzie - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Reda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków dla ok. 120 dzieci w przedszkolu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: umiejętność gotowania, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Redzie