Czy to Twoja firma?

ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE praca

Rawicz
Kancelaria Podatkowa A.Szymczak I Wspólnicy Spółka Cywilna to renomowana firma z Rawicza, która od 1991 roku oferuje kompleksowe usługi księgowe i podatkowe. Zdobywając zaufanie klientów przez ponad trzy dekady, firma wypracowała pozycję jednego z liderów na lokalnym rynku. Właścicielem jest Aleksander Szymczak, który wraz z 15-osobowym zespołem ekspertów, zapewnia najwyższy standard obsługi. Specjalizujemy się w rozliczeniach podatkowych, doradztwie biznesowym, przygotowaniu wniosków o zwrot VAT, a także wycenach i ekspertyzach. Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to nasz znak rozpoznawczy. Dzięki kompetentnej kadrze i długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Oferty pracy ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE

Siedziba główna

Praca ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw księgowości

    ALEKSANDER SZYMCZAK BIURO RACHUNKOWE
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Asystowanie przy pracy księgowej. Dekretowanie, księgowanie dokumentów i wyciągów, weryfikacja rozliczeń podatkowych, współpraca z innymi specjalistami w zespole.

      CV NA EMAIL: biuro@aszymczak.pl

      Wymagania

      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE (wymagany staż - lata: 1), terminowość i skrupulatność, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawiczu