Czy to Twoja firma?

PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA praca

Rawicz
Obróbka mechaniczna elementów metalowych
PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

    PRYWATNY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER ZBIGNIEW CHORZĘPA
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, centra obróbcze);
      - Realizacja programu obróbczego zgodnie z obowiązującymi harmonogramami, instrukcjami i procedurami;
      - Dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
      - Obróbka detalu w oparciu o dokumentację techniczną i plany produkcyjne;
      - Nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami;
      - Monitorowanie poprawności funkcjonowania urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : gotowość do pracy w systemie trójzmianowym [Umiejętność 1] : chęć nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawiczu