Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA praca

Rawicz
Szkoły podstawowe
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego z j. ukraińskim

    SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Edukacja wczesnoszkolna - oddział przygotowawczy dla dzieci z Ukrainy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: Edukacja wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: UPRAWNIENIA PEDAGOGICZNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia według stopnia awansu nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela

    • Rawicz
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      Pomoc w charakterze tłumacza języka ukraińskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
  • Referent ds. administracyjnych

    • Rawicz

      zajmowanie się bieżącą obsługą biura i wykonywaniem czynności administracyjno- biurowych;
      prowadzenie spraw administracyjnych związanych z obsługą działalności socjalno- bytowej w zakresie obsługi ZFŚS,
      przygotowywanie i wyliczanie nadgodzin;
      praca w systemieSIO;
      sporządzanie zarządzeń dyrektora szkoły;
      sporządzanie, rozliczanie i rejestrowanie umów zleceń;
      analizai przygotowywnie regulaminówszkoły;
      sporządzanie i prowadzenie rejestru umów najmu i pozostałych;
      znajomość Karty Nauczyciela;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OBSŁUGA KOMPUTERA

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia będzie proporcjonalna do wysokości etatu 1/2 lub 3/4

Pracodawcy w Rawiczu