Czy to Twoja firma?

RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ praca

Rawicz
Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego
RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Rawicz
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ - oferty archiwalne

  • Ślusarz-monter

    RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW RAWAG SP.Z O.O.RAWICZ
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace przy montażu drzwi, okien do pociągów oraz autobusów, inne prace pomocnicze

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: podstawy ślusarstwa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Rawiczu