Czy to Twoja firma?

AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna praca

Rawa Mazowiecka
Hurtownia artykułów chemicznych i przmysłowych
AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Rawa Mazowiecka
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    AXE Urszula i Andrzej Fiuczek spółka cywilna
    • Rawa Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie, wykładanie towaru na regały,

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu

      Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie na podstawie dokumentów

      Wymagania

      • Uprawnienia: -Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Pracodawcy w Rawie Mazowieckiej