Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PASSA JÓZEF PAWLAK

Oferty pracy PASSA JÓZEF PAWLAK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

BEZPOŚREDNI SPRZEDAWCA KREDYTÓW, LEASINGÓW I UBEZPIECZEŃ
Zawód: konsultant   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Raszyn
Szczegóły
Zakres obowiązków
Zatrudnimy osoby do bezpośredniej sprzedaży kredytów samochodowych, hipotecznych, leasingów oraz ubezpieczeń.
Wymagania - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miła prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość rynku oraz kontakty osobiste w potencjalnym sektorze dostawców, znajomość rynku samochodowego oraz leasingowego, wykształcenie minimum średnie z obsługą komputera, prawo jazdy z czynną umiejętnością prowadzenia pojazdów, znajomość j. angielskiego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Wynagrodzenie 2600zł brutto. Praca w Raszynie.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Kurs prawa jazdy kategorii B
-Łatwe nawiązywanie kontaktów ze współpracownikami oraz klientami
Inne wymagania:
Wykształcenie - średnie ogólnokształcące. Łatwe nawiązywanie kontaktów ze współpracownikami oraz klientami. Znajomość rynku samochodowego oraz leasingowego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość j. angielskiego w mowie B1 (średniozaawansowany) w piśmie A2 (niższy średnio), posiadanie prawa jazdy kat. B.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PASSA JÓZEF PAWLAK
05-090 Raszyn
Al. Krakowska 27A

Pracodawcy z miasta Raszyn