ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W ŁAŃCUCIE Z FILIĄ W RAKSZAWIE

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W ŁAŃCUCIE Z FILIĄ W RAKSZAWIE najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Terapeuta Rakszawa
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W ŁAŃCUCIE Z FILIĄ W RAKSZAWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W ŁAŃCUCIE Z FILIĄ W RAKSZAWIE

Praca ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W ŁAŃCUCIE Z FILIĄ W RAKSZAWIE - oferty archiwalne

  • Terapeuta/instruktor terapii zajęciowej

    • Rakszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć terapeutycznych w ośrodku dla osób z zaburzeniami psychicznymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, staż pracy mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rakszawie