Czy to Twoja firma?

POLMAT Budownictwo Sp. z o.o. praca

Rakowice Małe
POLMAT Budownictwo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy POLMAT Budownictwo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLMAT Budownictwo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca POLMAT Budownictwo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik drogowy

    POLMAT Budownictwo Sp. z o.o.
    • Rakowice Wielkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      noszenie materiałów; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; rozpościeranie piasku, żwiru, tłucznia i podobnych materiałów; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków ręcznych; posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZMIANA WYMAGAŃ ODNOŚNIE WYKSZTAŁCENIA OD 30.03.2021 PODSTAWOWE ORAZ ZAS. ZAWODOWE
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rakowicach Małych