Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz praca

Rajcza
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Rajcza
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

    Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz
    • Rajcza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie obowiązków nauczyciela nauczania początkowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel oligofrenopedagog

    • Rajcza

      wykonywanie zadań nauczyciela oligofrenopedagoga

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: oligofrenopedagogika