Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej praca

Radzymin
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela 1/2 etatu

    Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej
    • Radzymin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      współpraca z nauczycielem i woźną w utrzymaniu ładu i porządku w szkole, w wychowaniu dzieci o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz dbanie o należną dyscyplinę pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie pracy z dziećmi w szkole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 do 1 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radzyminie