Czy to Twoja firma?

TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA praca

Radzionków
SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA - oferty archiwalne

  • Doradca tech. - handlowy

    TOMMET VIOLETTA RÓŻAŃSKA
    • Radzionków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, pozyskiwanie klienta telefoniczne, e-mail

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: dobry kontakt z klientem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radzionkowie