Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny praca

Radymno
Sprzedaż hurtowa mrożonek i lodów
Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki
Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Radymno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny - oferty archiwalne

  • Kierowca-konwojent

    Firma Handlowo - Usługowa MAROTEX Roman Piziurny
    • Radymno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie samochodem ciężarowym dostawczym do 3,5 tony; przewóz towarów,obsługa kasy fiskalnej, załadunek i rozładunek towaru głównie mrożonek, praca w chłodni.
      Wymagane prawo jazdy kat.B, komunikatywność, organizacja pracy własnej, kreatywnośc,
      mile widziane doświadczenie zawodowe jako kierowca.
      Praca na okres próby z możliwością dalszego zatrudnienia na terenie podkarpacia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radymnie