Czy to Twoja firma?

COMPANY SOLO Maciej Kizior praca

Radomyśl Wielki
COMPANY SOLO Maciej Kizior najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna magazyn

Oferty pracy COMPANY SOLO Maciej Kizior

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COMPANY SOLO Maciej Kizior

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

COMPANY SOLO Maciej Kizior poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca COMPANY SOLO Maciej Kizior - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy

    COMPANY SOLO Maciej Kizior
    • Radomyśl Wielki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe, obsługa myjki do pojemników, mycie posadzek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Bez wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca międzynarodowy c+e

      Transport międzynarodowy trasa Polska-Belgia-Polska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: brak wymagań dot. wykształcenia, doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E min. 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 7 000 - 9 000 PLN

Pracodawcy w Radomyślu Wielkim