OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja magazyn hr / kadry

Oferty pracy OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek towarów

      Wymagania

      • Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kadrowa

    • Radomsko
    • 4 500 zł / mies.

      zatrudnianie nowych pracowników oraz nadzór nad dokumentacją, rozliczanie kart urlopowych, wystawianie świadectw pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: ! umiejętność obsługi programu PŁATNIK, ! Obsługa pakietu MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Radomsku