Czy to Twoja firma?

Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD praca

Radomsko
Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Radomsko
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD - oferty archiwalne

  • Pracownik wykończenia wnętrz

    Krzysztof Kałuziak KRZYŚ-BUD
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykańczanie wnętrz

      Wymagania

      • Uprawnienia: Chęci do pracy, praca w delegacji, brak przeciwskazań do pracy na wysokości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w delegacji (teren powiatu / teren kraju) pracodawca zapewnia hotel i transport możliwość prem
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomsku