Czy to Twoja firma?

PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Radomno
PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    PDJ SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kurzętnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze przy produkcji okien PCV i aluminium, obsługa maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe przy produkcji okien PCV i aluminium.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 3.500 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn stolarskich

    • Kurzętnik
    • 3 500-5 000 zł / mies.

      OBSŁUGA MASZYN DO PRODUKCJI OKIEN PCV I ALUMINIUM

      Wymagania

      • Uprawnienia: operator wózka widłowego
      • Inne wymagania: Kontakt z pracodawca mailowy lub telefoniczny 530129499, pbaczek27@gmail.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależnosci od doświadczenia i posiadanych umiejętności.