Czy to Twoja firma?

Falcon Sławomir Maciąg praca

Radom
Falcon Sławomir Maciąg najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Falcon Sławomir Maciąg

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Falcon Sławomir Maciąg

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Falcon Sławomir Maciąg poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Falcon Sławomir Maciąg - oferty archiwalne

  • 131 - pracownik ochrony mienia

    Falcon Sławomir Maciąg
    • Radom
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      monitorowanie, ochranianie obiektów, prowadzenie ewidencji osób

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: Możliwość posiadania lekkiego stopnia niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 129 - kierowca

    • Radom
    • pełny etat

      przewożenie towarów, załadowanie i rozładowanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOSC, komunikatywność, PRAWO JAZDY - KAT.B, sprawność fizyczna
      • Inne wymagania: [Inne] : Wynagrodzenie netto 2600-3000 zł, możliwość nadgodzin w pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • 130 - informatyk

    • Radom

      zapewnienie ciągłości działania usług i systemów informatycznych (baselinker, integracje, wordpress)
      zarządzanie i konfiguracja sieci LAN / WAN
      wspieranie zespołu przy rozwiązywaniu problemów sprzętowych
      wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach
      rozwój i utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji
      utrzymanie ciągłości działania firmy
      instalacja i serwisowanie sprzętu komputerowego oraz jego ewidencjonowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność, A/B) dobra organizacja pracy, dobra znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : podstawowa umiejętność rozwiązywania problemów z działaniem stacji roboczych, urządzeń mobilnych i peryferyjnych [Umiejętność 1] : umiejętność zarządzania i konfiguracji sieci LAN / WAN; znajomość CMS Wordpress

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Radomiu